advertise

درباره ما

درباره ما

رزومه شرکت خانه طلایی خاور میانه (خاص دکور)

رزومه شرکت خانه طلایی خاور میانه  (خاص دکور)

شرکت فنی مهندسی خانه طلایی خاورمیانه با برند و نام تجاری خاص دکور با در اختیار داشتن بیش از صد نیروی پرسنلی در بخش های مختلف شامل : تیم طراحی معماری که در زمینه طراحی و اجرای سازه ( پی تا نما ) و تیم طراحی و مهندسین و معماران با تجربه در زمینه ( تغییرات فضای داخلی ، تعمیرات و جا به جایی دیوار ، حذف و یا اضافه نمودن ستون ، ساخت نیم طبق - طراحی و اجرای بازسازی منازل قدیمی یا ساختمان های جدید که به دلیل طراحی ضعیف قابلیت فروش یا مشتری پسند نمی باشند و همچنین تیم ساخت و تولید وسایل و لوازم چوبی دکوراسیون داخلی که معمولا تجربه نشان داده استفاده از متریال چوب گوناگونی و فضای خاصی را به محیط القا ء می نماید .

خدمات متنوعی را در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون تجاری و اداری ارائه می دهد که در طول فعایت خود با طراحی و اجرای صدها پروژه در زمینه دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی ادارات و دکوراسیون تجاری و فروشگاهی، دارای سابقه و رزومه درخشانی می باشد.

 ما با تکیه بر اصول و مبانى مهندسى ، معمارى و تجربه ، تداعى گر ذهن و سلیقه شما بوده و به رویاهایتان واقعیت مى بخشیم . هنر ما خلق طرح و زیبایى در رویا و انطباق آن با سلایق شماست و تخصص ما اجراى همان رویاها در محیط و فضاى ساختمان است .
 دید معماری:
 آشنایى به زبان رنگها ، گویش و مفاهیم اشکال هندسى ، هارمونى و چیدمان حجم ها ، چگونگى تابش نور ، مقدار آن ، فرم بازتاب و رفلکس آن ، توجه به فضاهاى حداقلى و ایجاد بهره ورى حداکثرى از محیط و فضاى موجود ، تفکیک بجاى اجزا از یکدیگر و تلفیق و همبستگى کل طرح ، همه و همه موجب ایجاد طرح و اجرایى دلنشین و موفق است که ما به شما هدیه میدهیم.
 دید اجرایی :

خاص دکور با در در دست داشتن اکیپی از اساتید و نصابان مجرب و کارآزموده در زمینه اجرای سازه از پی تا نما ( گودبرداری ، فنداسیون ، بتن ریزی ، اسکلت ، سقت کاری ، گچ کاری ، سنگ و سرامیک ، نما و .... ) و همچنین در بخش نصب و اجرای دکوراسیون داخلی(کناف ، کابینت ، کاغذ دیواری ، پرده ، آیینه و ... ) نقطه امنی برای کارفرمایان به وجو آورده تا با خیالی آسوده و آرامش خاطر پروژه مربوطه را به ما بسپارند .

تعهد:
 تعهد و تضمین صفر تا صد پروژه ها از طراحى ، آنالیز اجرا تا اتمام آن ، با توجه لازم به تمام کمیت ها و ایجاد کیفیت مطلوب و برتر و دقت و سرعت در عمل ، بدون هزینه هاى جانبى و هدر رفت هزینه و زمان ، وجه تمایز و افتخار ماست .
 مجموعه خاص دکور همچنین در بخش طراحی و اجرای فضای سبز فعالیت دارد ، که به طراحی و اجرای حیاط سبز ، بام سبز ، محوطه سازی ، استخر و ... می توان اشاره نمود .
 قابل به ذکر است این مجموعه فنی مهندسی در زمینه فضای اداری - تجاری نیز تجربه و کارایی خاصی را نشان داده که با توجه به وضعیت بازار توانسته فضاهای خاصی را جهت مکان های تجاری اداری به اجرا گذاشته که از دید مشتری فضای پسندیده و از دید کارفرما هزینه قابل قبولی را در بر داشته است . همچنین با در اختیار داشتن به روز ترین و متنوع ترین گالری متریال های ساختمانی و دکوراسیون داخلی در بخش فروش فاصله طراحی و اجرا را حرفه ای تر نموده که جهت تصمیم گیری مناسب و خرید موفق شما را یاری می نماید . مجموعه فنی مهندسی خاص دکور قابلیت پذیرش و اتمام کلیه پروژه های ساختمانی را در شرایط مختلف دارا می باشد و با توجه به شرایط موجود در تفکیک بندی بخش های مختلف توان طراحی و اجرای کار را در سریع ترین و با صرفه ترین قیمت ممکن دارا می باشد که نمونه کار های انجام شده و به بهره برداری رسیده این مجموعه برگ سبزی را از شرح فعالیت های ما به نمایش گذاشته ...
۱- قبل از هر کاری با مشاورین متخصص ما به صورت رایگان مشورت نمایید
 ۲- از تنوع متریال های به روز ما در نمایشگاه بازدید کنید
 ۳- با دیدی وسیع و اقتصادی انتخاب نمایید .
                                                                     (تجربه _علم و تخصص ما اعتبار ماست)
                                                                     (ما به زیبایی خانه شما اهمیت میدهیم )